HiKOKI - CJ90VST2J1Z Jigsaw 705W 110V
HIKCJ90VST2L
available Available
Please enter your postcode to check available services:
Check available services
Show prices ex VAT
up
down
Product Specifications
Product Type
Jigsaws
Weight
3.50kg
Dimensions
(H)335mm x (W)370mm x (L)100mm
Product Description
1 x HiKOKI CJ90VST2J1Z Jigsaw in the 110V Version.
Recently viewed...
90mm GRP Anti-Slip Decking Strip Brown - Pre-Drilled Including Screws